YOPE Natūralus vonios kambario valiklis ''PRANCŪZIŠKA LEVANDA'' 750 ml.

Prekės kodas: MAD1014

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

YOPE Natūralus vonios kambario valiklis

Prancūziška levanda – Sudėtyje nėra chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS. Natūralus vonios valiklis plytelėms, sanitarinėms reikmenims ir įrangai valyti. Sudėtyje yra citrinų rūgšties ir natūralių augalų ekstraktų, kurie efektyviai pašalina nešvarumus, nuosėdas, kalkes ir vandens dėmes. Suformuoja nematomą skydą, kuris apsaugo nuvalytus paviršius nuo kalkių nuosėdų susidarymo ir nešvarumų. Specialiai suderinta kvapų kompozicija vonios kambaryje palaiko ilgalaikį subtilų ir gaivų prancūziškos levandos aromatą.

Naudojimas: papurškti valiklį ant nuvalyto paviršiaus ir palikite kelioms sekundėms. Tada nuplaukite švariu vandeniu, nuvalykite minkšta šluoste ar kempine, kad gautumėte blizgesį. Netinka rūgščiai neatspariems paviršiams (pvz. marmurui, smiltainiui, granitui) valyti. Neskirtas dideliems paviršiams valyti. Jei nesate tikri dėl valiklio poveikio kai kuriems paviršiams, pirmiausia išbandykite nedidelį nepastebimą plotą. Tinkama dozė taupo išlaidas ir sumažina neigiamą poveikį aplinkai.

Laikymas: valymo priemonę laikyti sandariai uždarytą originalioje pakuotėje, sausoje aplinkoje, esant 5–30 ° C temperatūrai. Saugokite nuo saulės ir karščio. Neperpilkite produkto į kitas pakuotes.

Produkto sudėtis: 5-15% nejonizuotų paviršiaus veikliųjų medžiagų, priedai, kvapnosios medžiagos, konservantai (metilizotiazolinonas, benzisotiazolinonas).

Dėmesio! Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nemaišykite skirtingų valiklių. Venkite įkvėpti purškiamo produkto. Išmeskite pakuotę į tinkamai paženklintą atliekų konteinerį. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl netinkamo šio produkto naudojimo. Gali sukelti akių dirginimą. Prieš naudojant perskaitykite etiketę. Dėvėti apsaugines pirštines / apsauginius drabužius / akių apsaugą / veido apsaugą. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Jei reikalinga medicininė pagalba, turėkite su savimi produkto pakuotę ar etiketę.

Patekus produktui į akis: kelias minutes atsargiai plaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite akių skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

€690 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: YOPE
Susijusios prekės
YOPE Natūralus Tualeto Valymo Gelis “Žalioji Citrina ir Mėta” 98% natūralių ingredientų! A..
€660
633
YOPE natūralus universalus valiklis. Prancūziška levanda – Sudėtyje nėra chloro, optinių balikli..
€639
634
YOPE natūralus langų valiklis. Sudėtyje nėra chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS. Antis..
€699
636
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
YOPE Natūralus vonios kambario valiklis Prancūziška levanda – Sudėtyje nėra chloro, optinių balik..
€690
Rašyti
Skambinti