Gudrutis Super-G Active Pro Žalias

Naujiena

Prekės kodas: MAD1032

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gudrutis Super-G Active Pro - daugiau nei laikrodis, geriau nei telefonas!

Išmanus laikrodis-telefonas Super-G Active Pro yra sukurtas aktyviems, išmaniosiomis technologijomis besidomintiems vaikams. Be pagrindinės mobiliojo telefono funkcijos - skambučių, šio modelio laikrodyje taip pat rasite ir kitų, labai naudingų ir šaunių funkcijų!

Pagrindinė ir svarbiausia laikrodžio-telefono funkcija yra balso skambučiai. Lengvai ir paprastai vaikas gali tiek paskambinti, tiek atsiliepti visiems adresų knygoje esantiems kontaktams. Papildoma vaizdo skambučių funkcija suteiks daugiau įspūdžių bendrauti su artimiausiais (laikrodį valdančiais) aplikacijos vartotojais bei draugais, turinčiais Active Pro modelio laikrodžius. Svarbu! Jei Super-G aplikacijos meniu nematote vaizdo skambučių kontaktų ir skambinimo įkonos, atsinaujinkite aplikacijos versiją.

Svarbu! Atkreipkite dėmesį, kad Gudručio laikrodžių-telefonų pagrindinė funkcija yra skambučiai. Visos kitos funkcijos (vaizdo skambučiai, balso žinutės, vietos nustatymas, pulso matavimas ir kt.) yra papildomos funkcijos ir jų veikimo tikslumas tiesiogiai priklauso nuo aplinkos veiksnių - ryšio kokybės, dėvėjimo ypatumų. Tai nėra profesionalus vietos nustatymo ar medicininės paskirties įrenginys. Pasiklausymo funkcijos Active modelių laikrodžiuose nėra. Kad galėtumėte nevaržomi naudotis Active Pro laikrodžio - telefono funkcijomis, rekomenduojame turėti/užsakyti bent 1 Gb mobiliųjų duomenų.

Jauskitės užtikrinti

Skambinkite, siųskite žinutes, stebėkite preliminarią vaiko buvimo vietą savo išmaniajame telefone naudodami „Super-G“ programėlę.

* Lauke naviguoja pagal GPS ir WiFi, viduje – WiFi ir GSM. Galima vietos nustatymo paklaida, priklausomai nuo naudojamo vietos nustatymo būdo, ryšio operatoriaus, vietos nustatymo signalo stiprumo bei kitų techninių sąlygų. Vietos nustatymas, priklausomai nuo aplinkos veiksnių gali užtrukti nuo 2 iki 5 min.
Tai nėra profesionalus tikslios vietos nustatymo įrenginys!

Skatinkite aktyvumą

Super-G Active Pro turi žingsniamačio, širdies pulso, kūno temperatūros, streso lygio matavimo funkcijas, tad jūsų vaikas galės mokytis formuoti sveiko gyvenimo būdo įpročius, stebėti savo fizinį aktyvumą ir džiaugtis šauniais pasiekimais.

*Laikrodis-telefonas nėra medicininės paskirties įrenginys, jo matavimo rezultatai tiesiogiai priklauso nuo to, kaip ir kiek laiko dėvimas įrenginys (ilgiau ar trmpiau, labiau priglaustas prie riešo ar dėvimas laisviau). Taip pat matavimo rezultatams turi įtakos kraujotakos ypatumai, aplinkos temperatūra bei kiti veiksniai. Rekomenduojame temperatūrą matuoti praėjus pusvalandžiui po to, kai įrenginys buvo uždėtas ant rankos. Teisingiausia matavimo vieta yra bent 2-3 cm virš riešo.

SOS mygtukas

Nelaimės atveju, paspaudęs SOS mygtuką, jūsų vaikas galės greitai ir paprastai susisiekti su SOS adresatais (juos nustatysite aplikacijoje įvesdami SOS adresatus).

Valdykite su Super-G App!

Super-G Active laikrodis yra valdomas mobiliaja programėle Super-G. Programėlę nemokamai galite atsisiųsti Google Play (įrenginiams su Android operacine sistema) arba App Store parduotuvėse (įrenginiams su iOS).

Programėlė suteikia galimybę:

· Valdyti laikrodį-telefoną: administruoti adresų knygą, nustatyti žadintuvą, redaguoti kitus nustatymus;

· Skambinti balso ir vaizdo skambučiais bei siųsti žinutes;

· Stebėti laikrodžio-telefono buvimo vietą;

· Patogiai valdyti keletą Jums priklausančių įrenginių.

Ekranas

· 1.4” IPS spalvotas liečiamas ekranas

· 240*240 ekrano rezoliucija

Baterija

· Baterijos talpa 640 mAh

* Baterijos gyvavimo trukmė priklauso nuo laikrodžio naudojimo ypatumų, oro sąlygų ir natūralaus nusidėvėjimo.

Skambučiai

· Balso skambučiai – galimi tarp laikrodžio ir visų kontaktų, įvestų laikrodžio adresų knygoje.

· Vaizdo skambučiai – galimi tarp laikrodžio ir laikrodį valdančių Super-G aplikacijos vartotojų. Taip pat tarp Active Pro laikrodžių (bendrauti tarpusavyje vaizdo skambučiais galima tik su kontaktais, įvestais vaizdo skambučių adresų knygoje). Ilgiausia pokalbio trukmė – 5 min. Pokalbių kiekis neribojamas.
Svarbu! Jei Super-G aplikacijos meniu nematote vaizdo skambučių kontaktų ir skambinimo įkonos, atsinaujinkite aplikacijos versiją.

Funkcijos

· Balso ir vaizdo skambučiai, balso ir teksto žinutės į laikrodį;

· Balso ir vaizdo skambučiai bei balso žinutės iš laikrodžio;

· Preliminarios buvimo vietos nustatymas;

· Fotoaparatas ir galerija asmenukėms;

· Žadintuvas;

· SOS pagalbos mygtukas;

· Netrukdymo rėžimas;

· Senkančios baterijos pranešimai;

· Orų informacija (realiu laiku, 3 val intervalu);

· Širdies pulso matavimas;

· Kūno temperatūros matavimas;

· Streso lygio matavimas;

· Žingsniamatis;

· Chronometras;

· Atgalinis laikmatis

Pakuotėje rasite:

Išmanusis laikrodis-telefonas vaikams: Laikrodis parduodamas su apyranke, tad yra pilnai paruoštas dėvėti.

Įkroviklis: adapteris su USB laidu, magnetine jungtimi tvirtinamas prie laikrodžio.

Vartotojo vadovas: pradžios vadovas ir saugos instrukcija.

Papildoma apyrankė: papildoma spalvota apyrankė. Bendras ilgis (su laikrodžiu) 23 cm.

PRISTATYMAS 3-5d.d.

€15900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: GUDRUTIS
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Gudrutis Super-G Active Pro - daugiau nei laikrodis, geriau nei telefonas! Išmanus laikrod..
€15900
Rašyti
Skambinti